اپریما | بازی و سینما

نام‌نویسی برای این سایت

نشانگر قدرت

کلمه عبور شما می بیاست حداقل 6 کاراکتر طول داشته باشد. برای آنکه کلمه عبور قوی تری داشته باشید , از حروف بزرگ , کوچک , اعداد و کاراکترهای که در ادامه می توانید بهره ببرید. !@#$%^&*()


برای اینکه وبسایت خبری تحلیلی اپریما بتواند هرچه بهتر در راستای خبر رسانی و ارائه خدمات دیگر به کاربران فعالیت خود را ادامه دهد، توافقنامه ای به شرح زیر منظور شده است:
1. کاربران موظفند در هنگام ثبت نام در سایت، نام کاربری خود را مطابق عرف و شئون اسلامی انتخاب کرده و از انتخاب نام هایی توهین آمیز و یا سیاسی خودداری نمایند.
2. کاربران تا 7 روز مهلت خواهند داشت تا مراحل ثبت نام خود را تکمیل کرده و از طریق ایمیل ارسال شده حساب کاربری خود را فعال نمایند.
3. کاربران می توانند برای حساب خود تصاویری را انتخاب نمایند. انتخاب تصاویر غیر اخلاقی و توهین آمیز مورد تایید نخواهند بود.
4. کاربران پس از ثبت نام می توانند در سایت نظرات خود را به اشتراک بگذارند. چنانچه نظرات ثبت شده در راستای توهین به دیگران و یا خلاف موازین اسلامی باشد، با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.


اطلاعاتی که شما در هنگام ثبت نام ارائه کرده اید جزو حریم شخصی شماست و در نزد مدیریت وبسایت خبری تحلیی اپریما محفوظ خواهد بود و تنها در موارد خاص و با حکم مراجع قضایی ارائه خواهند شد.

تأیید نام‌نویسی به شما ایمیل خواهد شد.


→ بازگشت به اپریما | بازی و سینما